Alexandra Coravu - ASOCIATIA CONIL

Cel mai frumos cadou de ziua mea

640 RON Donatii stranse
100% Complete
500 RON Target
9 Donatii
Vreau sa fac o donatie!

Obișnuiam să fac ziua mea despre mine. Schimbarea prefixului imi aduce, însă, și schimbarea perspectivei :)

Am fost suficient de norocoasă să mă nasc sănătoasă, într-o familie care să mă susțină și care să-mi ofere tot accesul la educație pe care mi l-am dorit și de care am avut nevoie. Sunt, însă, mulți copii care nu au avut norocul meu. Lor aleg sa le dăruiesc ziua mea.

Așa că cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către acestă cauză.

Împreună suntem mai buni!

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere pe ziuata.galantom.ro!

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

ASOCIATIA CONIL

Misiunea Asociatiei CONIL este aceea de a da o șansă tuturor copiilor, inclusiv copiilor cu dizabilități de a avea acces la o educație de calitate, integrare și incluziune socială

Copiii cu dizabilități vor să învețe

Copiii cu dizabilități psihomotorii, copiii nonverbali și cei cu deficiențe majore motorii au dreptul la educație și incluziune socială.Echipamentele asistile - mobilier si tehnologie le pot veni în ajutor fiind aproape esențiale în sprijinul copmunicării nevoilor lor.

9 Donatii

[PRIVATE DONATIONS]