De ziua mea vreau sa sutin copiii care nu au fost la fel de norocosi ca si mine

Eliza Ghetea ASOCIATIA CONIL

Fiindcă în ultima vreme fiica mea cea mică a fost tot mai curioasă de activitatea pe care o desfăsor, am hotarât împreună ca anul acesta să își dăruiască ziua de naștere copiilor nu la fel de norocosi ca și ea, de la Asociația CONIL.

Așadar, vă invit să îi fiți alaturi și să transformați gandurile bune către ea într-o mica donație către această cauză!  Îți mulțumesc că ești alături de mine!

Să invățăm copiii să fie mai ințelegatori, mai empatici și împreuna să construim o lume mai buna!

La multi ani cu bucurie, frumoasa Smaranduca!❤️Sa ai parte de tot binele din lume!🍀🎂🎁🤗😘
04 Mar 2021

Anonymous

La multi ani Smaranda! Iti dorim numai bucurii, sanatate multa si mari succese in viata! Te pupam dulce. Raphael, Elie si Manu
23 Feb 2021
Bravo, Smără!
23 Feb 2021
Sa fie cu folos, minune! Sa reușești în tot ce îți propui! Felicitări, mami! ❤️
21 Feb 2021

Anonymous

La mulți ani, Smaranda și multe felicitări pentru gestul tău minunat!
21 Feb 2021
Eliza Ghetea : ASOCIATIA CONIL