Ziua mea în dar pentru copiii speciali ai Lumii CONIL

Irina Ismail ASOCIATIA CONIL

Marcu, Maya și Alexia sunt trei din cei 300 de copii speciali din Lumea CONIL.

Sunt frumoși, iubitori, talentați și dornici de prieteni și prietenie. Și eu am nevoie de prieteni iar sinceritatea și iubirea lor îmi bucură diminețile...

În curând va fi 16 august, zi în care mă voi apropia și mai mult de jumătate de secol de viață...(#49). Si vreau ca ziua mea să fie un dar pentru ei, pentru prietenii mei din Lumea CONIL.

Vreau să le dăruiesc cât mai multora dintre ei posibilitatea de a lua parte la programe de recuperare prin arte combinate, meloterapie, sport, în funcție de abilitățile lor. Cursuri care îi ajută să se descopere, să-și exprime emoțiile și să depășească barierele comunicării. Pentru fiecare dintre ei, o lună de curs înseamnă 200 lei. Așa că sunt în căutarea unor oameni buni și generoși care să transforme gândul lor bun către mine într-o donație pentru ei.... Îmi doresc să reușim să adunăm împrună cât mai mulți multiplii de 200 lei pentru ca un număr cât mai mare de copii speciali să poată avea acces la programele de recuperare prin sport, meloterapie sau terapie prin arte combinate.

Vrei să susții și tu recuperarea unui copil special? Transformă gândul bun într-o donație!

Raluca Sidere

La multi ani, Irina! Sanatate si putere de munca si bucurie si zambete!❤️
18 Aug 2022
La mulți ani, Irina! Ești lumină și bucurie! ♥️
16 Aug 2022
La multi ani cu voioșie!🎉🎂
La mulți ani, Irina!😘
16 Aug 2022
La multi ani! Sa te bucuri de o zi minunata! Felicitari pentru tot ceea ce faci!
16 Aug 2022
La multi ani si la cat mai multe minuni alaturi de dragii copii!

Succes si multe realizari 🤗

La multi ani, suflet frumos!
16 Aug 2022
La multi ani, sa ai parte de tot ce e frumos si sa te distrezi alaturi de ce dragi tie! Pupici multi multi

Eliza

La mulți ani, Irinuca dragă! Mult succes și inspirație în toate proiectele tale!
14 Aug 2022
La multi ani!
12 Aug 2022

Anonymous

La Mulți Ani! Viață și iubire! Sănătate și prietenie.
06 Aug 2022

David & Stefania Popovici

La multi draga noastră!!🌹😘 Felicitări pentru tot ce faceti!❤️
05 Aug 2022