Am donat ziua mea de naștere pentru a ajuta copiii cu dizabilități.

Costi Paduraru ASOCIATIA CONIL

Dragi prieteni,

aș dori să împărtășesc cu voi o idee la care m-am gândit de ceva timp. În acest an, de ziua mea de naștere, am decis să renunț la cadourile tradiționale și să donez în schimb pentru o cauză dragă mie: copiii cu dizabilități.

De-a lungul anilor, am realizat cât de greu este pentru acești copii să primească educație de calitate și suportul necesar pentru a se dezvolta într-un mediu inclusiv. În acest sens, am ales să susțin Asociația CONIL, care oferă o gamă largă de programe și servicii pentru copiii cu dizabilități și familiile lor.

Așadar, vă rog să luați în considerare contribuția financiară la această cauză deosebit de importantă și să faceți o donație în numele meu pentru copiii cu dizabilități. Fiecare contribuție, fie cât de mică, face o mare diferență pentru acești copii.

De exemplu, cu o donație de 300 de lei putem asigura mese calde pentru 14 copii, cu 900 de lei putem oferi 12 ore de terapie, cu 500 de lei putem plăti rechizitele pentru 10 copii pe un an întreg, 2300 de lei sunt necesari pentru organizarea unei tabere, iar cu 3500 de lei putem oferi o bursă de școlarizare pentru un copil pe o lună întreagă.

Mulțumesc pentru sprijinul vostru și pentru că sunteți alături de mine în această misiune importantă.

Costi

La multi ani draga Costi!! Un gest minunat!
22 May 2023

Gina Bryant

22 May 2023
16 May 2023

Vali

09 May 2023

Anonymous

13 Apr 2023

Anonymous

Dăruind vei dobândi!
13 Apr 2023
Costi Paduraru : ASOCIATIA CONIL
Am donat ziua mea de naștere pentru a ajuta copiii cu dizabilități.